Po opravdu dlouhém hledání vhodného krycího psa,který by splňoval naše podmíkny,kterýmy jsou: 100% zdravotní stav,  vyrovnaná přátelská povaha, pracovní vlohy a slušný exteriér, jsme dospěli k rozhodnutí, že otcem našich štěňátek se stane Adam Haf Raf. Vybírali jsme rozumem i srdíčkem a věříme,že štěňátka z tohoto spojení budou chloubou a radostí pro jejich nové páníčky, ať už hledající  pouze rodinného přítele, nebo jedince s výstavnímy a pracovnímy předpoklady.

 

Štěňátka se narodila dne 9.5.2013 ve složení: 2x pes čzn, 1x pes černý, 1x pes plavý, 3x fena černá, 2x fena plavá.

Štěňátka budou k odběru na začátku prázdnin. Všechna štěňátka budou několikrát odčervená,očkovaná, čipovaná a opatřená očkovacím průkazem. Do nových domovů si odvezou výbavičku, ve které nebude chybět: 2,3kg kvalitního krmení Taste of the wild high prairie puppy, hračky, "čůrací podložky" a  obojek s vodítkem.

 

Všechna naše štěňátka už našla své nové rodiny , děkujeme za Váš zájem, který jsme bohužel ani zdaleka nemohli uspokojit, již nyní se začínáme poohlížet po vhodném otci vrhu "B"

Rozsáhlou fotogalerii našich štěňátek najdete na: https://renatao.rajce.idnes.cz/A_REGIS_MORAVIA

VRH "A" Regis Moravia

Fotogalerie: Štěňata vrh "A"

Otec

Ch. ČR, SR, ÖCh, Adam Haf Raf

výběrová třída chovnosti

Matka: Borůvka Bukový háj ( CAC, KV, zkoušky BH, ZOP, ZPU1, ZZO)

Otec: Bruce Country Bohemia ( ChČR, BOB, zkušky ZOP, ZPU1 )

Výstavy: Šampion ČR, SR, AT, 3X BOB, 2X CACIB, Neljlepší pes plemene, čekatel Polského šampióna, čekatel Německého národního šampióna, KV

Zkoušky: BH, Fpr1 - 3, IPO 1 - 3, Upr 1, ZM, ZOP, ZPS 1, ZPU1, ZPU2, ZVV1, ZVV2, ZZO. 1 místo na Mistrovství Hwk, kategorie ZM.

Zdraví: DKK 0/0

              Oftalmologické vyšetření, bez nálezu. provedeno vyšetření na degenerativní myelopatii s výsledkem -  nepostižen, genotyp N/N

Více informací o Adamovi, získáten na adrese: www.adamhafraf.cz

 

 

Matka

J. Ch., Ch. ČR, SR Angie Coras Garden

výběrová třída chovnosti

matka: Cora von Philippsdorf

otec: Artur z Duhového kopce (šampion ČR, SR, CAC, Nv, r. CACIB, zkoušky: RH-E, RH-FLA, RH-TA, ZOP, ZPU1, ZZP2, ZZZ

výstavy: Klubová vítězka 2012,  čekatelka šampiona IHF , Nejlepší mladý plemene 2011,  Juniorská šampionka ČR,  šampionka ČR,  šampionka  SR,  čekatelka šampiona AT,  CAC Maďarsko,  celkem 10 x titul CAC.   CACIB Rakousko,   CACIB Slovenko,  výborná 3 na Světové výstavě v Salcburku.              Vždy s umístněním.

zkoušky a závody:  ZZO, ZOP, ZPU1, ZM, BH, IPO VO, UPr1, ZVV 1, IPO1, FPr 1,  1. místo na mistrovství hovawart klubu 2011 v kategorii ZPU1,  3. místo na mistrovství hovawart klubu 2012 v kategorii ZM,  13. místo na závodě o Zmrzlou vranu 2012, kategorie ZPU1,  1. místo v závodě Pro sport Cup 2012, kategorie poslušnost ZVV1, 4 místo na závodě o Zmrzlou vranu 2013, kategorie ZPU1